Tayfun Duygulu’nun genç kalma sırrı: Aşk ve huzurlu evlilik 

Her yıl sevgililer gününü sahnede geçiren Tayfun Duygulu, bu kez eşiyle baş başa bir kutlama gerçekleştirdi.

Duygulu, “14 Şubat’ta hep sahnede olmanın ardından, bu kez eşimle kutlamak beni çok mutlu etti” dedi. Bella Duygulu ise, “Biz evleneli 4 sene oldu ama ilk kez baş başa kutlayınca farklı hissediyorum. Diğer hediyesi özel olsun ama çiçek beni çok mutlu etti. Çiçek her kadının hoşuna gider, benimde çok hoşuma gidiyor. Zaten Tayfun’un böyle sürprizleri çok oluyor” şeklinde konuştu.

Yılların eskitemediği sanatçı, basın mensuplarının gençleşme ve estetik operasyonlar hakkındaki sorularına ise, “Genetik olarak sanıyorum. Anne baba güzel olunca çocukta güzel oluyor. Benim babam dünyanın en yakışıklı insanlarından, annemde en güzel kadınlardan. Bana kalırsa beni genç bırakan yegane sebep 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yanımda olan bu güzel bayan gibi ruhumu çalan insanların bana vermiş olduğu enerji gibi düşünüyorum. İyiki evlenmişiz. Genç kalmamın sırrı aşk ve huzurlu evlilik. Ama her zaman huzuru bulamıyorsunuz” şeklinde yanıt verdi.

BELLA DUYGULU: ‘ONUN YERİNE BEN ESTETİK YAPTIRIYORUM’

Bella ise eşinin estetik operasyonlara gerek olmadığını düşündüğünü belirterek, “Zaten çok yakışıklı. Onun yerine ben yaptırıyorum. Memnun olmadığım yerlerde oluyor. En son dudaklarımı yaptırdım ama keşke yaptırmasaydım. Allah’ın verdiği her zaman daha güzeldir ama ön yargılarımız oluyor. Eşimden dolayı estetiklerim çok yadırganıyor” şeklinde konuştu.

Ünlü sanatçı, yoğun istek üzerine piyanonun başına geçti ve eşinin gözlerinin içine bakarak duygusal bir performans sergiledi. Kendi bestesi olan “Kar Beyazdır Ölüm” ve Gökhan Kırdar’ın “Yerine Sevemem” şarkısını seslendirdi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x