Samsung Galaxy XCover 7, NBTC’de görüldü, lansmanı yakın

Samsung, yakın zamanda dayanıklılık odaklı yeni bir akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Söz konusu cihaz, Galaxy XCover 7 olarak adlandırılıyor ve bu cihaz, Tayland’da bir sertifikasyon otoritesi tarafından yakın zamanda tespit edildi. Bu da cihazın yakın zamanda piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. İşte bu konu hakkında bildiklerimiz.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Galaxy XCover 7 modeli, NBTC veri tabanında görüldü. Online listeye göre, akıllı telefon SM-G556B model numarasına sahip. Ne yazık ki, NBTC sertifikası cihaz hakkında daha fazla detayı açığa çıkarmadı. Ancak bu sertifika, cihazın yakında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Daha önceki raporlarımız bu cihaz hakkında daha fazla bilgi sunmuştu. Hatırlanacağı üzere, Galaxy XCover 7‘nin, Galaxy A55 5G’nin dayanıklı bir versiyonu olması bekleniyor.

Samsung Galaxy XCover 7, NBTC’de görüldü, lansmanı yakın

Galaxy XCover 7 daha önce Bluetooth SIG, GCF, GeekBench ve BIS’te de ortaya çıkmıştı. Bu, cihazın yakında global pazarda satışa sunulacağını gösteriyor. Bu sertifikalar, cihazın bazı özelliklerine dair bilgileri ortaya çıkardı ve bir sızıntı da resmi görüntülerini paylaştı. Şu ana kadar bildiklerimize göre, Galaxy XCover 7, 6GB RAM ile eşleştirilmiş MediaTek Dimensity 6100+ SoC ile donatılmış. Cihaz, kutudan çıktığı gibi Android 14 tabanlı One UI işletim sistemi ile çalışacak. Bluetooth SIG sertifikası, Bluetooth 5.3 desteğini onaylıyor.

Samsung’un Galaxy XCover 7’yi gelecek yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürmesi bekleniyor. Ne yazık ki, cihazın fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi gibi daha detaylı bilgiler henüz açıklanmadı. Bu cihazla ilgili daha fazla bilgiye sahip olduğumuzda, sizleri bu konuda bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x