Saçlarına ak düştü ama kalbi hâlâ delikanlı! Eski karısının benzerine aşık oldu

AŞKIN FOTOĞRAFLARINI TEKER TEKER ORTADAN KALDIRDI
Yarı yaşındaki ikinci karısıyla birbirlerini çok seviyorlardı başlarda. Öyle ki sosyal medya hesaplarında bile ne kadar aşık olduklarını ilan ediyorlardı.

Sonra o paylaşımlar aniden ortadan kayboldu. Ünlü oyuncu, genç karısıyla birlikte yer aldığı o fotoğrafların hepsini sildi.Sosyal medya hesabında güzel karısının izi bile kalmadı.

Birçok ünlü çiftin ayrılığının ilk işaretiydi bu. Onlar için de öyle oldu. Bir zamanların mutlu çifti yollarını ayırmıştı.

56 yaşındaki Cassel, 27 yaşındaki Brezilyalı Narah Baptista ile yeni bir aşka yelken açtı.

İşte şimdi o ünlü oyuncu yeni bir aşka yelken açtı. Yeni ve yine kendisinden genç sevgilisiyle ilk kez objektiflere takıldı.

Böylece hayatındaki bu yeniliği de artık ilan etmiş oldu. Bu arada dikkatli gözler, ünlü oyuncunun yeni sevgilisiyle ilgili çarpıcı bir ayrıntıyı kaçırmadı.

SAÇLARINA AK DÜŞTÜ AMA KALBİ HALA GENÇ
Böyle uzun uzun anlattığımız bu ünlü,canlandırdığı karakterlerle hafızalarla yer eden Vincent Cassel.

Bir zamanlar dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak nitelendirilen Monica Bellucci ile evli olan Cassel, yaşı artık 56’ya gelse de aşktan yana ’emekliye ayrılmış’ değil. Bir başka deyişle saçlarına çoktan ak düşse de kalbi hala genç ve yeni heyecanlara açık.

Bellucci’den ayrıldıktan sonra genç model Tina Kunakey ile evlenen Cassel, bir süre önce ikinci evliliğini de bitirdi.

Bunu da Instagram sayfasından Kunakey ile birlikte çekilen bütün fotoğraflarını ortadan kaldırarak duyurdu bir anlamda.

Ayrılık konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı ama bu durum çiftin ilişkisinin bittiğini ilan etti.

YENİ SEVGİLİSİNİN ‘EVİNDE’ ROMANTİZM YAŞIYORLAR
Vincent Cassel, Tina Kunakey’den ayrıldıktan sonra çok da zaman geçmeden yeni bir aşka yelken açtı. Cassel, bu kez 27 yaşındaki Brezilyalı model Narah Baptista ile birlikte.

Ünlü oyuncu Baptista’nın memleketi ve kendisinin de neredeyse yılın yarısını geçirdiği Brezilya’da tatil yaparken görüntülendi.

Taze aşıklar, Rio de Janeiro’nun ünlü Ipanema plajında bir yandan yüzüp güneşlenirken diğer yandan da romantik anlar yaşadı.

Vincent Cassel ile Narah Baptista zaman zaman da kumsalda yürüyüş yaptı. İkisinin de neşeli olduğu görüldü. Sevgililer bazen denizde yüzerken bazen de kumsalda yürüyüş yaşarkenbirbirlerine öpücükler kondurdu.

ESKİ KARISINA İKİZİ KADAR BENZİYOR
Cassel’ın yeni sevgilisinin çarpıcı güzelliği gözlerden kaçmadı. Ama dikkat çeken başka bir ayrıntı daha vardı. Bu da Cassel’in yeni sevgilisi Narah Baptista ‘nın, kısa süre önce yollarını ayırdığı Tina Kunakey’e ikizi kadar benzemesiydi.

Vincent Cassel’in kısa süre önce ayrıldığı ikinci karısı Tina Kunakey (yukarıda) ile şu andaki sevgilisi Narah Baptista, genel fiziksel özellikleri açısından birbirlerine çok benziyor.
?

SADECE MUTLU OLMAK İSTİYORDUM… MUTLUYUM
Cassel, Brezilya’daki bu tatilde çektiği çok sayıda fotoğrafı da sosyal medya sayfasından paylaştı. Oyuncu paylaşımlarından birine de “Sadece mutlu olmak istiyordum… Mutluyum” diye yazdı. Yeni sevgilisi Narah Baptista da onun bu paylaşımına “Aşk” diye yazarak yorum yaptı.

Vincent Cassell’in bu tatil paylaşımına bir takipçisi ayrıldığı ikinci karısı Tina Kunakey’in nerede olduğunu sorarak yorum yaptı. Çok sayıda takipçi de çiftin boşandığını söyleyerek buna yanıt verdi.

İKİNCİ EVLİLİĞİNDEN BİR KIZ EVLADI VAR
Vincent Cassel, 26 yaşındaki ikinci eşi Tina Kunakey ile 2018 yılında evlendi. 2019 yılında çiftin, Amazonie adını verdikleri bir kız bebekleri dünyaya geldi.

Önceleri mutlu görünen çiftin yollarını ayırdığı Cassel’in sosyal medya sayfasından Kunakey’in fotoğraflarını silmesiyle ortaya çıktı.

Kendileri bu konuda bir açıklama yapmadılar ama çifte yakın kaynaklar Cassel ile Kunakey’in ayrıldığını ve genç modelin kalbinin kırık olduğunu söyledi.

DÜNYANIN EN GÜZEL KADINLARINDAN BİRİYLE EVLİYDİ
Vincent Cassel ilk evliliğini İtalyan oyuncu Monica Bellucci ile yaptı. 1999 ile 2013 arasında süren bu evlilikten Deva ve Leonie adında iki kız çocuk sahibi oldular.

Eski çiftin 19 yaşındaki büyük kızı Deva da annesi Monica Bellucci’nin kariyerinin ilk döneminde olduğu gibi modellik yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x