Hakan Hatipoğlu Diskalifiye Mi Oluyor? Survivor’da Yeni Kriz!

2024 All Star kadrosuyla yeni sezona iddialı bir giriş yapan Survivor

Söylemleri ve performansıyla yarışmanın en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Hakan Hatipoğlu’nun gizlice eşi Gizem Hatipoğlu ile iletişim kurduğu ortaya çıktı. Acun Ilıcalı ile Hatipoğlu arasında arasında geçen diyalog ise sosyal medyada gündem oldu. Ilıcalı’nın ısrarlı sorularının karşısında adeta soğuk terler döken yarışmacı “denedim” diyerek itiraf etti. Hatipoğlu’nun itirafı karşısında şaşkınlığa uğrayan yarışmacıların ardından Ilıcalı, Hatipoğlu’na “Başarılı olabilir misin? Ne güzel iyi miymiş Gizem bari?” diye sordu. Yarışmacı, Ilıcalı’nın sorusuna “Çok konuşamadım” cevabını verdi.

ILICALI CEZA ÜSTÜNE CEZA VERDİ!

Olayın ardından açıklamada bulunan Acun Ilıcalı, “Survivor’da bir besini kural dışı elde etmek bizim gözümüzde hırsızlık değildir bu bir kural bozmaktır kural bozmanın çeşitleri var biliyorsunuz. İletişimle ilgili bir kural bozarsa bu tamamen yarışmacının aldığı bir risktir eğer yakalanmazsa o iletişimi kurabilir ama biz öğrenirsek de…” dedi ve “3 ödül yaptırım uyguluyoruz ve yarışmacıların da bu konuda özen göstermesini istiyoruz.” ifadeleriyle yarışmacıya ceza uygulanacağını açıkladı.

“HATAYDI, KABUL EDİYORUM”

Şoke eden olayın ardından yarışmacıların küçük çocuklarıyla iletişim kurtulduğunu söyleyen Hakan Hatipoğlu “Benim de o kısa sürede konuşmamda yani konuştuğumuz şeyler inanın Survivor dışındaydı. Sadece Nagihan sana ne yaptı diye sordu. Hataydı benim için kabul ediyorum.” ifadelerini kullanarak kendisini açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x